پوشاک

لباس اولین اختراع بشر – مانتو مودو

مانتو مودو فروش پوشاک

لباس گذشته از جنبه پوشانندگی به نوعی اولین اختراع بشر هم محسوب میشه ، از زمان انسان بدوی تاکنون ، بشر در فکر تحول سبک پوشش و ابتکار در به وجود آوردن تنوع در آن بوده ، لباس یکی از جلوه های هویت ملی و برگرفته از فرهنگ یک جامعه است.
طراحی مد و لباس تا حدی متاثر از آداب و رسوم مختلف بوده و به اندازه همین تفاوت ها دارای تنوع بالایی است و بر این اساس در بیشتر طرح ها و مدهای ایرانی می توانید پیوند طرح های سنتی و با ایده های جدید مشاهده کنید.
هویت هر انسانی به نوع لباس و پوشش اون برمی گرده و نوآوری ایرانیان در عرضه پوشاک همیشه زبانزد عام و خاص وشهره جهانی داره، مانتو مودو تلاش میکنه با در اختیار داشتن طراحان برجسته، نقش ها و فرم های مختلف برای هر گروه سنی رو ارائه بده. خوبه بدونید مانتو مودو همیشه به ویژگی های فرهنگی وسلیقه ای جامعه و مقام والای زن ایرانی توجه ویژه ای داشته و اون رو به عنوان اصل بسیار مهم در طراحی لباس مد نظر داره ، مودو با درک صحیح از شرایط جامعه و خواست و سلیقه افراد مختلف تلاش کرده طرح هایی رو ارائه بده که مورد پذیرش و استقبال همه افراد قرار بگیره ، ما تلاش می کنیم با توجه به تهاجم نرم فرهنگی الگوها و مدل های متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و تولید کرده و با این کار در حفظ فرهنگ و سنت اصیل ایرانی نقش به سزایی داشته باشیم.
مودو سبکی جدید برای پوشش زن اصیل ایرانی

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *